Studio S Entertainment

Kontakt

Nicolas Debot
Ägare, VD, inköpare
nicolas.debot@njutafilms.com

Johanna Holmin
Marknadschef, distribution, festival
johanna@njutafilms.com

Anders Lundgren
Filmbokning, biografkoordinator
anders@njutafilms.com

Biobokningar
bio@njutafilms.com

Pressfrågor
press@njutafilms.com

Henrik Johansson
Lagerchef, hyr- och säljkontakt
henrik@njutafilms.com

Dario Cerpez (Föräldraledig)
Lageransvarig
dario@njutafilms.com

Beställningar (försäljning DVD/blu-ray), fakturor, orderfrågor
order@njutafilms.com

Jasmine Martinez
VoD & royalty
jasmine@njutafilms.com

Pär Lindblom
Authoring, teknik, kul kille
par@njutafilms.com

Vi finns även på Twitter och Facebook. Klicka på respektive länk för att komma dit.


Njutafilms AB
David Bagares gata 24
S-111 38 Stockholm
Sweden
Telefon: 00 46 (0)8 21 08 04