Studio S Entertainment

Kontakt

Nicolas Debot
Ägare, VD, inköpare
nicolas.debot@njutafilms.com

Johanna Holmin
Marknadschef, strategi, festival
johanna@njutafilms.com

Madeleine Hammar 
Presschef
madeleine@njutafilms.com

Henrik Johansson
Lagerchef, hyr- och säljkontakt
henrik@njutafilms.com

Dario Cerpez
Lageransvarig
dario@njutafilms.com

Beställningar (försäljning DVD/blu-ray), fakturor, orderfrågor
order@njutafilms.com

Stefan Nylén
VoD, Press
stefan@njutafilms.com

Anna Olsen
Filmbokning, biografkoordinator
anna@njutafilms.com

Biobokningar
bio@njutafilms.com

Pär Lindblom
Authoring, teknik
par@njutafilms.com

Björn Ebbvik
Ekonomi
ekonomi@njutafilms.com

Vi finns även på Twitter och Facebook. Klicka på respektive länk för att komma dit.

Njutafilms
David Bagares gata 24

S-111 38 Stockholm
Sweden

Telefon: 00 46 (0)8 21 08 04
Fax: 00 46 (0)8 440 04 60