Studio S Entertainment

Kontakt

Nicolas Debot
Ägare, VD, inköpare
nicolas.debot@njutafilms.com

Ronja Larsson
Stödansvarig, produktionskoordinator
ronja@njutafilms.com

Anders Lundgren
Filmbokning, biografkoordinator
anders@njutafilms.com

Biobokningar
bio@njutafilms.com

Sofie Dahlstedt
Fakturering biovisningar
sofie@njutafilms.com

Pressfrågor
press@njutafilms.com

Henrik Johansson
Lagerchef, säljkontakt, royalties
henrik@njutafilms.com

Royaltyfrågor
royalty@njutafilms.com

Dario Cerpez
Lageransvarig
dario@njutafilms.com

Beställningar (försäljning och orderfrågor DVD/blu-ray)
order@njutafilms.com

Jasmine Martinez
VoD & press
jasmine@njutafilms.com

Pär Lindblom
Authoring, teknik
par@njutafilms.com

Vi finns även på Facebook (för våra DVD-, Blu-ray- och streamingreleaser), Facebook (för våra bioreleaser), Instagram och Twitter.


Njutafilms AB
David Bagares gata 24
S-111 38 Stockholm
Sweden
Telefon: 00 46 (0)8 21 08 04